Hesap Oluştur

Şifremi Unuttum?

Büyüyen Yapımız İçinde Sizde Bu Büyük Ailenin Bir Parçası Olmak İstermisiniz?

Kurulduğu Günden Bugüne Kadar Kendisini Bugünlere Getiren Deneyimli Biliçli ve Profesyonel Kadrosu İle Kendi Alanında Bir İlk Olma Niteliği Taşıyan ve 2009 Yılında Sektöre Sağlam Adımlarla Giriş Yapan Her Geçen Gün Büyüyerek Türkiye Geneline Dağılan ve Sektöründe Bir Numara Olma Yolunda Hızla İlerleyen Doğruluk ve Dürüstlüğü Kendine İlke Edinen Güvenin Simgesi Olan ve Bu Anlayışla Markalaşan Dosteli Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri Olarak Başarının Sırrının Paylaşma, Takım Ruhu ve Ekip Olarak Çalışmada Yattığına İnanıyoruz ve Ailemize Yeni Bireyler Katmayı Hedefliyoruz.

  • Her Zaman, Koşulsuz Şartsız Kazazedelerimizin Memnuniyetini Gözeterek Standart Hasar Tasfiye ve Danışmanlık Anlayışının Ötesinde Bir Hizmet Sunabilecek.
  • Kazazedelerimizin Bize Duyduğu Güven Doğrultusunda Hareket Ederek, Dosteli Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri Bünyesinde Olmanın Bir Ayrıcalık Olduğunu Kazazedelerimize Hissettirecek ve Türkiye Genelinde Dosteli Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetlerini Temsil Edecek Temsilciler Aranmaktadır.

Büyüyen Ailemiz Başarımızın Önemli Faktörlerindendir. 

Buda Bizim En Gurur Duyduğumuz Özelliklerimizden Biridir.

Sizde Büyüyen Ailemizde Yer Alabilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi İçin :
0312 232 50 44 – 0507 786 82 65
0545 736 05 06 – 0532 763 95 48

Henüz yorum eklenmemiş.

Yorum yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Yorumunuz editörümüz tarafından incelendikten sonra sitemizde yayınlanacaktır.

TOP

Büyüyen Yapımız İçinde Sizde Bu Büyük Ailenin Bir Parçası Olmak İstermisiniz?