Hesap Oluştur

Şifremi Unuttum?

Hakkımızda

 

DOSTELİ Hasar Yönetimi; sigorta kapsamındaki kayıp ve zararlarınızı telafi eden, profesyonel uzman kadrosuyla çağdaş sigorta güvenliğini bir adım ileriye taşıyan, son on yıl içinde meydana gelen trafik kazalarında vefat eden ve daimi sakatlığa uğranılan durumlarda, (destekten yoksunluk tazminatlarını) ilgili sigorta şirketlerinden veya Karayolları Güvence Hesabı’ndan alınmasına aracılık ederek hak sahiplerine ulaştırılmasını sağlamak ve sizlere kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur.

ALANIMIZ
Son on yıl içinde herhangi bir trafik kazasında yaralanıp sakat kaldıysanız veya bir yakınınız vefat etti ve desteginden yoksun kaldı iseniz sakat kalanın kendisinin veya vefat edenin desteğinden yoksun kalanların alması gereken tazminat hakları ile ilgili, karşılık beklemeksizin; DOSTELİ Hasar Yönetimi olarak her türlü danışmanlık hizmeti vermek. Trafik kazalarında yaralanıp sakat kalanın kendisinin veya vefat edenin desteğinden yoksun kalanların talep etmesi halinde mümkün olan en kısa zamanda tazminatlarının tahsil edilerek verilmesini sağlamak. Sonuç olarak; sigorta kapsamında oluşan her türlü ölüm, daimi sakatlık ve tedavi giderlerinin yanı sıra (ev,iş yeri,araç,v.s.) diğer maddi zararların karşılığı olan tazminat taleplerinin DOSTELİ Hasar Yönetimi tarafından takip edilerek mümkün olan en kısa sürede hak sahiplerine ulaştırılması, esas faaliyet alanımız içerisinde önemli bir yer tutmaktadır.

BİZ KİMİZ
DOSTELİ Hasar Yönetimi; deneyimli ekibi ve uzmanları ile birlikte sizin adınıza sigorta kapsamında oluşan kayıp ve zararların giderilmesi noktasında; denizyolu, karayolu, havayolundan kaynaklanan kazalarda vefat ve daimi sakatlıktan dolayı alınacak tazminatları ilgili sigorta şirketlerinden veya karayolları güvence hesabından alarak hak sahibine ulaştırılmasını sağlamak ve uğradığınız kayıp ve zararların tazmininde sizlere kaliteli hizmet sunmak amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.

DOSTELİ Hasar Yönetimi; ayrıca ev, iş yeri, deprem, yangın, taşımacılık, ferdi kaza ve tarım gibi sigorta türleri kapsamında ortaya çıkan zararların telafi edilmesi amacıyla her türlü hasar tasfiyesi işlemlerini yürütmektedir.

GURURLUYUZ

DOSTELİ Hasar Yönetimi; faaliyete geçtiği tarihten itibaren yurttaşlarımızın yıllardır devam eden ve adeta çözümsüzlüğe dönüşen sorunlarının çözümüne sunduğumuz katkılar birçok insanımızın takdirini toplamıştır.

HEDEFİMİZ
DOSTELİ Hasar Yönetimi olarak hem sorunlarınızı çözmek hem de bu konudaki bütün dertlerinize ortak olmaktır.

SÖZÜMÜZ
Sigorta kapsamında karşılaştığınız her türlü sorunlarınızın çözümünde DOSTELİ Hasar Yönetimi’nin daima sizin yanınızda olacağını ve DOSTELİ’mizi samimiyetle hissedeceğinizi firmamız olarak taahhüt ederiz.

TOP

Hakkımızda