Hesap Oluştur

Şifremi Unuttum?

Ziyaretçi Defteri

19.8.2014 10:57:00 Ömür Fidan

11 ay önce başka bir aracın çarpması sonucu traktörle babam trafik kazası geçirdi ilk defa böyle bişi başımıza geldiği için neler yapılacagını bilmiyorduk bir tanıdıgımın tavsiyesi üzerine dosteli hasar yönetimine ulaştım telefonla görüşmemin üzerine evimize gelip bilgi verdiler nasıl bir yol izleneceği hakkında bilgi sahibi olduk ve yetkiyi dosteli hasar a verdik dosyamız kısa bir sürede sonuçlandı sigorta şirketi bizim hesabımıza yatırdı tazminat hakkımızı ilgi ve alaknızdan dolayı sizlere teşekkür ederim.

23.12.2014 17:33:00 Yaşar Bir

güvenilir dürüst insanlar Allah razı olsun

24.12.2014 16:08:19 Mahmuriye Ovacı

eşimle birlikte yalovaya giderken tek taraflı trafik kazasından dolayı belim kırıldı ama ameliyat riskli olduğu için ameliyat olmadım ankara dosteli hasar yetkililerine bir tanıdık vasıtasıyla kaza ile ilgili bilgi verdim ve sonucunda noterden sadece bu kazamızı kapsayan vekaletname çıkartıp gönderdim ve 4 ay gibi kısa bir sürede sigorta şirketi hesabıma yatırdı tazminatımı emeklerinizden dolayı dosteli hasar personeline ve yöneticilerine tekrardan teşekkür ederim.

Ziyaretçi defterimize mesaj yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Mesajınız editörümüz tarafından incelendikten sonra sitemizde yayınlanacaktır.

TOP

Ziyaretçi Defteri